Skulpturer samt vattenkrus

Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus
Skulpturer samt vattenkrus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, VATTENKRUS, 6 delar, Afrika, 1900-tal, trä, 5 skulpturer höjd 20 - 65 cm, 1 vattenkrus höjd 24 cm

Slitage, torrsprickor, skador

848755

2020-12-08