Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATTA, 1900-tal, handknuten, zick zack mönstrad, ca 230x162 cm
Slitage, fläckar
848760
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här