Matta

Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, 1900-tal, handknuten, zick zack mönstrad, ca 230x162 cm

Slitage, fläckar

848760

2020-12-13