Torsten Wilner

Torsten Wilner
Torsten Wilner
Torsten Wilner
Torsten Wilner

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN WILNER (1886-1927): Sommarlandskap vid sjö, olja på duk, signerad, daterad -22, bildmått . 81 x 117 cm

Framstår i gott skick

848766

2020-12-07