Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, mahognyfanér, invändigt med spegeldörr, 3 lådor samt hyllplan, höjd ca 166, 111x43 cm

Nyckel saknas, slitage, märken, repor

848783

2020-12-14