Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATTA, rölakan, Sverige 1940-50-tal, dekor mot blå och röd botten, signerad HG(?), 356 x 249 cm
visst slitage, skadade fransar
848790
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här