Rölakanmatta, Sverige 1940-50-tal

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1940-50-tal, dekor mot blå och röd botten, signerad HG(?), 356 x 249 cm

visst slitage, skadade fransar

848790

2020-12-09