Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
JOE COLOMBO, fåtölj, Kartell, Italien 1960-tal, formgiven 1964, modelllnummer 4801, skiktlimmad böjträ lackerad i orange, höjd 58, sitthöjd 32 cm
Zustandsbeschreibung
slitage
848794
2020-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner