Joe Colombo, fåtölj, Kartell, Italien

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

JOE COLOMBO, fåtölj, Kartell, Italien 1960-tal, formgiven 1964, modelllnummer 4801, skiktlimmad böjträ lackerad i orange, höjd 58, sitthöjd 32 cm

Zustandsbeschreibung

slitage

848794

2020-12-19