Taklampa sent 1900-tal

Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal
Taklampa sent 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, sent 1900-tal, vitmetall, genombruten dekor, höjd 37 cm.

Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.

848814

2020-12-13