Hängare

Hängare
Hängare
Hängare
Hängare
Hängare
Hängare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGARE, 1900-talets andra hälft, mässing, sju svängbara krokar, längd 54 cm, höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

848818

2020-12-13