Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÖREMÅL, 17 dlr, silver, 1800/1900-tal, kontrollstämplar, Sverige samt svensk import, bestående av: fällkniv C.G. Hallberg i orginaletui, tårtspade, 12 skedar olika modeller ca 23-10 cm, brevöppnare, punschkopp, samt ostkniv rostfritt stål, vikt exl. ostkniv ca 531 g

Bruksspår, repor, märken

848826

2020-12-08