Leksakskanoner

Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner
Leksakskanoner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANONER, 9 st, 1930-1950-tal, olika tillverkare, litograferad och lackerad plåt, 12-18 cm

Diverse skador

848851

2020-12-06