Oljemålning Pauliina Pietilä

Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä
Oljemålning Pauliina Pietilä

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAULIINA PIETILÄ ((Finland, Född 1982): "Sjukhus", 2011, osignerad, olja på duk, oramad, ca 110x145 cm

Pauliina Pietilä fick Anna-Lisa Thomsons stipendium 2011 samt Maria Bonnier Dahlins stipendium 2012

848859

2020-12-10