Drickaback AB Pripp & Lyckholm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

DRICKABACK, AB Pripp & Lyckholm, tidigt 1900-tal, 36,5x 36 x 24 cm.

Slitage, fläckar.

848861

2020-12-13