Semiantik Mashad

Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad
Semiantik Mashad

Klubbat för:

3 600 SEK

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik, ca 388x299 cm

Nytvättad, smärre slitage, ställvis spår av äldre malskador på undersida

848865

2020-12-12