Takaramatur

Takaramatur
Takaramatur
Takaramatur
Takaramatur
Takaramatur
Takaramatur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, Sverige 1940-tal, tre kupor i metall lackerade i svart, gult och rött med genombruten dekor, mässingskant, höjd 140 cm

slitage, fuktskador

848872

2020-12-10