Hyllsystem teak 1950/60-tal
Valmis
2020-12-08
848883
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, fanerat med teak, bestående av: 2 underskåp med ett flyttbart hyllplan vardera, 1 vitrinskåp samt 3 hyllplan, 3 st hyllplanshållare, höjd ca 200 cm, bredd hyllplan och skåp ca 80 cm
Bruksslitage