Hyllsystem teak 1950/60-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, fanerat med teak, bestående av: 2 underskåp med ett flyttbart hyllplan vardera, 1 vitrinskåp samt 3 hyllplan, 3 st hyllplanshållare, höjd ca 200 cm, bredd hyllplan och skåp ca 80 cm
Bruksslitage
848883
2020-12-08