Charriol Geneve Columbus Armbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARRIOL GENEVE, Columbus, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, stål, safirglas, pärlemorurtavla, två små ej fullslipade diamanter vid index 12/6, halvstel integrerad länk med fjärilsformat viklås i original, krona märkt C, ref nr. 3670 CCSTRM, diam ca 20x31 mm, två extra länkled medföljer

Bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

848904

2020-12-06