Charriol Geneve Columbus Armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHARRIOL GENEVE, Columbus, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, stål, safirglas, pärlemorurtavla, två små ej fullslipade diamanter vid index 12/6, halvstel integrerad länk med fjärilsformat viklås i original, krona märkt C, ref nr. 3670 CCSTRM, diam ca 20x31 mm, två extra länkled medföljer
Bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
848904
2020-12-06