Juhani Linnovaara akvarell
Vollendet
2020-12-03
848916
| Höchstes Gebot | 260 EUR |
| Schätzwert | 300 EUR |
JUHANI LINNOVAARA (född 1934) blommor, signerad, akvarell, 24x18 cm