Oidentifierad rysk konstnär oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

OIDENTIFIERAD RYSK KONSTNÄR, vid brunnen, daterad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 45x33 cm

848919

2020-12-03