Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, SKÅLFAT, porslin, 18/1900-tal, Asien, dekor i underglasyrblått, höjd 4-6, diameter 12-19 cm
Smärre nagg
848922
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här