Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Fåglar i vattenbryn, signerad Lars Jonsson, PT, litografi, bildmått 22x32 cm

848978

2020-12-03