Mac Hamilton akvarell

Mac Hamilton akvarell
Mac Hamilton akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Mac Hamilton 2001, akvarell, bildmått 21x15 cm

Zustandsbeschreibung

848981

2020-12-03