Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Mac Hamilton 2001, akvarell, bildmått 21x15 cm
Zustandsbeschreibung
848981
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner