Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram av sjögräs, förgyllt listverk runt spegelglaset, 50 x 50 cm
Zustandsbeschreibung
mindre slitage
848982
2020-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner