Armlänk 18k guld Bismarck

Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck
Armlänk 18k guld Bismarck

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

ARMLÄNK, 18k guld, Bismarck, stämplad JRA, svensk kontrollstämpel, längd 19,5 cm, vikt ca 8 gram,

Bruksslitage.

848986

2020-12-13