Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): Stilleben med blommor, signerad samt numrerad 10/380, blindstämpel Mourlot Paris, ca 63x38 cm.
Ingår i auktionen Jultema
Gulnat, ramen saknar glas
848987
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här