Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Stilleben med blommor, signerad samt numrerad 10/380, blindstämpel Mourlot Paris, ca 63x38 cm.

Ingår i auktionen Jultema

Gulnat, ramen saknar glas

848987

2020-12-10