Halslänk 18k guld bismarck

Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck
Halslänk 18k guld bismarck

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

HALSLÄNK, 18k guld, Bismarck, stämplad JRA, svensk kontrollstämpel, längd 45,5 cm, vikt ca 15 gram,

Bruksslitage.

848988

2020-12-13