Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, senare vitmålad, höjd ca 108 cm

Slitage

849001

2020-12-02