Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKE NILSSON, (1935-): "Utanför", signerad, daterad 1990 à tergo, bildmått 90x100 cm
Framstår i gott skick
849005
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här