Bengt Elde färglitografi

Bengt Elde färglitografi
Bengt Elde färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Skärgårdsmotiv, signerad Bengt Elde, färglitografi, numrerad 57/390, tryckmått ca 52x38 cm

Ej examinerad ur ram, saknar glas

849015

2020-12-08