Soffa Josef Frank
Klubbat för:
9 200 SEK
6 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modell 678, soffan formgavs under 1930-talet, lösa sittplymåer, grön klädsel i Margit Thoréns "Vägen", fyrkantiga ben i betsad bok, längd ca 180 cm
Klädsel med slitage, skador och fläckar, nackkuddar och skydd för armstöd medföljer
849016
2020-12-02