Bert-Håge Häverö litografi

Bert-Håge Häverö litografi
Bert-Håge Häverö litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Gröna Lund", signerad Bert-Håge Häverö, numrerad 315/360, färglitografi, bildmått 49x40 cm

Zustandsbeschreibung

849021

2020-12-03