Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Gröna Lund", signerad Bert-Håge Häverö, numrerad 315/360, färglitografi, bildmått 49x40 cm
Zustandsbeschreibung
849021
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner