Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Klubbat för:
1 650 EUR
Utropspris
800 EUR
PETER LØVIG NIELSEN SKRIVBORD, Danmark. 1900-talets andra hälft, fanerad med rosenträ, lådor på framsida, lucka och hylla,bordsskiva med upphöjda kanter på båda sidor, messingsbeslag på fotkoppling, höjd ca 72,5, 149x72,5 cm
Smärre fläckar och märken
849025
2020-12-07