Skrivbord Peter Løvig Nielsen

Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen

Klubbat för:

1 650 EUR

Utropspris

800 EUR

PETER LØVIG NIELSEN SKRIVBORD, Danmark. 1900-talets andra hälft, fanerad med rosenträ, lådor på framsida, lucka och hylla,bordsskiva med upphöjda kanter på båda sidor, messingsbeslag på fotkoppling, höjd ca 72,5, 149x72,5 cm

Smärre fläckar och märken

849025

2020-12-07