Matta Karin Bernholm

Matta Karin Bernholm
Matta Karin Bernholm
Matta Karin Bernholm
Matta Karin Bernholm
Matta Karin Bernholm
Matta Karin Bernholm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTA, Karin Bernholm för Axeco, ull, 1900-talets senare hälft, mått ca 200x140 cm

Bruksslitage, någon mindre fläck, röklukt

849039

2020-12-11