Bänk Sven Larsson

Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson
Bänk Sven Larsson

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

BÄNK, Sven Larsson, furu, ej märkt, 1970-tal, höjd ca 30 cm, 200x50 cm

Slitage, ovansida med fläckar

849067

2020-12-08