Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Skulptur, dalahäst, grönpatinerad brons, monogramsignerad och daterad 2020, höjd 16 cm, längd ca 16 cm
849071
2020-12-02