Andreas Wargenbrant dalahäst brons

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Skulptur, dalahäst, grönpatinerad brons, monogramsignerad och daterad 2020, höjd 16 cm, längd ca 16 cm

849071

2020-12-02