Andreas Wargenbrandt skulptur gjutjärn
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, svartpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2020, höjd ca 33x33 cm
Kuntoraportti
849072
Päivämäärä:
2020-12-02