Don Leicht tavla Crusader

Don Leicht tavla Crusader
Don Leicht tavla Crusader
Don Leicht tavla Crusader
Don Leicht tavla Crusader
Don Leicht tavla Crusader
Don Leicht tavla Crusader

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DON LEICHT (född 1946): "Crusader", signerad och daterad a tergo 1981, blandteknik på metall, ca 25x20 cm

Ytslitage

849079

2020-12-10