Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963), motiv från gamla stan, Stockholm, signerad och daterad Edgar Wallin 1955, olja på pannå, mått ca 62x50 cm
849088
2020-12-08