Edgar Wallin

Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963), motiv från gamla stan, Stockholm, signerad och daterad Edgar Wallin 1955, olja på pannå, mått ca 62x50 cm

849088

2020-12-08