Andreas Wargenbrandt färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Dreams", monogramsignerad, monotypi, färglitografi, numrerad 1/1, bildmått ca 72x110 cm

849090

2020-12-02