John Thorgren olja

John Thorgren olja
John Thorgren olja
John Thorgren olja
John Thorgren olja
John Thorgren olja
John Thorgren olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN THORGREN (1918-2000): Landskapsmotiv signerad samt daterad -79, olja på duk, ca 47x33 cm

849095

2020-12-08