Göran Brunius oljemålning
2020-12-04
849131
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Skärgårdsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 33x41 cm