Verner Panton, mapp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VERNER PANTON (1926-1998): Nudes on furniture designed by Verner Panton, 12 st fotografier i mapp av Adrian Portmann, utgiven av Stauffacherdesign, 50x40 cm.
Ingår i auktionen Jultema
Smärre kantskador, mapp med repor, reva
849158
2020-12-10