Verner Panton, mapp

Verner Panton, mapp
Verner Panton, mapp
Verner Panton, mapp
Verner Panton, mapp
Verner Panton, mapp
Verner Panton, mapp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERNER PANTON (1926-1998): Nudes on furniture designed by Verner Panton, 12 st fotografier i mapp av Adrian Portmann, utgiven av Stauffacherdesign, 50x40 cm.

Ingår i auktionen Jultema

Smärre kantskador, mapp med repor, reva

849158

2020-12-10