Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, senbarock, grönmålat, beslag i smide, invändigt med hyllplan, höjd 93, 72x31 cm

Bruksslitage

849190

2020-12-03