Taburett i i sengustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT / PALL, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, kannelerade ben, höjd 48, diameter 37 cm

Slitage

849194

2020-12-03