Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, oval form, bronserad, dekor i pastellage, ca 104x96 cm
Skador, sprickor, dekordelar saknas, delvis ombronserad
849195
2020-12-02