DENNIS MARQUART - Papillon OX Denmarq

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DENNIS MARQUART, "Papillon Chair", s.k. fladdermusfåtölj, för OX Denmark, stomme av stål, klädsel i läder, stämplad OX i lädret, totalhöjd ca 97, bredd 75 cm

Smärre slitage

849199

2020-12-12