Stig Claesson teckning

Stig Claesson teckning
Stig Claesson teckning
Stig Claesson teckning
Stig Claesson teckning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Motiv från södern, signerad samt daterad 65, tuschteckning, ca 36x45 cm

849204

2020-12-12