Soffa Piero Lissoni
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SOFFA, 3 delar, "Plastics Duo Sofa", Piero Lissoni, Carlo Tamborini, Kartell, 2000-tal, klädsel i ljus konstskinn, sitthöjd ca 30, vardera del ca 89x88 cm
Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, ställvis märken och fäckar på klädsel
849211
2020-12-13