Soffa Piero Lissoni

Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni
Soffa Piero Lissoni

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SOFFA, 3 delar, "Plastics Duo Sofa", Piero Lissoni, Carlo Tamborini, Kartell, 2000-tal, klädsel i ljus konstskinn, sitthöjd ca 30, vardera del ca 89x88 cm

Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, ställvis märken och fäckar på klädsel

849211

2020-12-13